Sitemizdeki görev ücretleri aşağıdaki gibidir. Tüm görevli arkadaşlarımız bu fiyatlar üzerinden satış yapabilirler. Bu fiyatların altında görev verilmesi söz konusu değildir. görev süreleri en az 1 ay olmak zorundadır. Yıllık ödemelerde %30 indirim sağlanmaktadır. Görev Seviyesini yükseltmek isteyen arkadaşlarımız Kendi yetki seviyesi ile yükseleceği yetki seviyesinde ortaya çıkan farki yatırmaları gerekmektedir.

Yetki Süre Ücret
SüperMaster 1 Ay : 250 TL
Agent 1 Ay : 200 TL
ChatMaster 1 Ay : 150 TL
ChatAdmin 1 Ay : 100 TL
SüperAdmin 1 Ay : 70 TL
CoAdmin 1 Ay : 50 TL
Oda Kiralama 1 Ay : 50 TL
Özel Üyelik

Sesli ve görüntülü Sohbet odalarımızda odalarımızda özel üyelik alımları başladı.
Özel üyeler diğer üyelerimize göre daha avantajlıdır, avantajarını anlatmak gerekirse birkaç başlıkta aşağıda yer almaktadır.

Sadece adminlere olan özel kullanıcı adlarınız olacak.

Örneğin ;

Özel Renk seçme olanağı.
Özel mesaj yazabilme olanağı.
Özel odaya davetiye gönderme olanağı.
Özel ikon secebilme olanağı.
Özel üyeler,para hesaba yattıktan sonra bu ayrıcalıklara anında kavuşacaktır.
Yetki, Oda Kiralamak ve Özel üyelik almak istediğinizde sitemizdeki Yönetici arkadaşlarımız ile temasa geçiniz. (Basvuru odası)

Anahtar Kelimeler : sesli sohbet, sesli chat, görüntülü chat, görüntülü sohbet, özel üyelik
seslifasil.com Sohbet Ayarları

Merhaba degerli seslisohbet kullanıcılarımız ve görevlilerimiz; Sizlere bugün seslisohbet sitelerine giren kullanıcıların sorunları başında gelen kamera ve ses ayarları hakkında bilgi verecegiz.

Öncelikle kamera açma sorunu yaşayan kullanıcılarımızı bilgilendirelim.Sitemizde yada diger seslichat sitelerinde kamera açma sorunu hakkında bilgi verelim.

Kamera açma sorunu :

Kamera sorunu yaşayanlar genelde SplitCam programı, görüntü netleştirici yada resim gösterici gibi programlar kullanan kullanıcılarımızdır.Bu splitcam program’ı speaky chat’i yazılımını bir kamera sistemi olarak tanımlıyor.Bu sorunu giderebilmek için sesli sohbet sitemizdeki iconlarin oldugu yerde Tüm ayarlar bulunmakta ve bu ayarlara tıklıyorsunuz orada web kamerasi ayarlari bulunmaktadır.Orada slipt cam değilde, kendi kamera markanızı seçin.Bu şekilde kamera açma sorununuz giderilecektir. Bu bahsettigimiz yöntemi denedikten sonra sorununuz hala devam ediyorsa lutfen sitemizde bulunan sorun odamızı ziyaret ederek yardım isteyiniz..Yada canlı destek ekibimize ulaşarak yardım isteyiniz.

Sesli sohbet Ses ayarları :

Öncelikle ses ayarlarınızın yapılabilmesi yada ses sorununuzun giderilmesi için bazı bilgileri sizlere sunalım:

-Bilgisayarınızın ses kartı olduğundan emin olun. Eger ses kartınız yoksa bilgisayarınızdan ses gelmez. Yada mikrofonda konumsanız karşı tarafa gitmez.

-Mikrofonunuzun calıştıgından emin olun. Denemek icin başlat- Donatılar- Ses kaydet bu kısma girip öncelikle mikrofonda konuşup sesinizi kaydediniz.Daha sonra dinle tuşuna basarak sesiniz net geliyorsa mikrofonunuz çalışıyor demektir. Ses kesik geliyorsa yada ses gelmiyorsa mikrofon kablolarınızı kontrol ediniz. Yada başka bir mikrofon takarak sesinizi test ediniz.

-Çaldıgınız şarkıyı diger kullanıcılarımıza dinletmek icin sitemize girdikten sonra yazı kısmının hemen üstünde bulunan çark resmi yani (Ayarlar)butonuna tıklayarak ordaki ses ayarlarınızı streo karıştırıcı yapınız.Şarkınız bittikten sonra ayarları geri mikrofon şeklinde degiştiriniz. Aksi takdirde sesinizi duyamazlar.

Ses ayarları yada kamera ayarlarını yukarıda belirttigimiz halde yapamadıysanız lütfen sorun odamıza gelip yardım isteyiniz..Yada canlı destek ekibimize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Saygılarımla EKREM