Hakkımızda

Sesli Sohbet Sesli Chat Platformu Sitemize Hoş Geldiniz..

Biz Kimiz: seslifasıl.com seslisohbet Sitemiz 2009 yılında kurulmuştur. Seslisohbet Sitemizde Kameralı Sohbet, Kamrelı Chat, Görüntülü Sohbet, Görüntülü Chat, Yapabilirisiz. Sesli sohbet Sitemiz Seviyelidir. Sitemize Argo Konuşmak, Reklam yapmak Yasaktır. seslifasil.com Türkiyenin En Seviyeli Sesli sohbet ve Sesli Chat Sitesi Olma Yolunda Devam Etmektedir. Sesli Sohbet Sitemizde Yeni Arkadaşlıklar Kurabilir Yeni İnsanlar Tanıyabilirsiniz. Sesli sohbet Sitemize Üyelik Ücetsizdir ve Her Zaman Ücetsiz Kalacaktir. Seslisohbet Sitemizde Aynı Zamanda Yeki Almak İsteyen Arkadaşlara Seviyeli Sohbet Ettikleri Taktirde Kendilerine Yekti Verilcektir. Türkiyenin Sesli Chat Sitesi olarak Seslifasıl.com En kaliteli sesli ve görüntülü sohbet Platformu olmak için hızla büyümekdedir.

değerli operatör arkadaşlarla birlekte 7/24 hizmet vermektedir. Sitemizde başlayan Dostluk Ve Arkadaşlıkların Evlilik gibi kutsal bır yapıya donusturen katılımcı arkadaslarımız olmus bunlara Sahit olmaktan onur duydugunuz bir çok olay yasanmıştır. seslifasıl.com Ailesi bır cok Dil din mezhep ve ülkeden Dostların Real Yani Gerçek hayatta bulusmasıyla guzel dostluklara vesile olmustur.

Site Kurucu

Ekrem Arıcılar İstanbul Avcılarda İkametgah Etmektedir.En sevdigi Hobileri Spor yapmak, Müzik Dinlmek, Kitap OKumaktir. 2002 yılında girmiş oldugu İnternet Dünyasında google Sitesinde Hayran Duymaktadır. Üniversite Mezunu Olup İstanbulda Özel Bir Hastanede Doktor olarak Çalışmaktadır.

Seslifasıl.com Sesli sohbet Platformu Saygılarımla EKREM